51

איך זה עובד?

איך זה עובד?

פגישה ראשונה שעה וחצי, בתל אביב, כפר הנגיד או וידיאו.

אני עוברת איתך על שאלון פרטים אישיים מאד מפורט לרבות היסטוריה משפחתית, פעילות גופנית, דיאטות בעבר, בדיקות דם, יעדים ומטרות ועוד.
לאחר מכן אני עורכת לך תישאול תזונתי [אנמנזה] דרכו אני לומדת על סדר יומך והרגליך התזונתיים כולל התייחסות לדפוסים מאתגרים וסיטואציות מורכבות.

מתוך המידע ובהתאם ליעדים שהגדרנו, אנחנו מרכיבות את התפריט מההתחלה ועד סופו שיהיה תפור ומדויק עבורך [לא עובדת עם מאגר תפריטים ולא עושה
copy-paste  כי זה התפריט שלך!].

ו... יוצאות לדרך.


פגישות המשך חצי שעה, בתדירות המתאימה לך.
בפגישות האלו אנחנו מייצרות את המסגרת התזונתית שתאפשר לך להתקדם עם מטרותיך ביומיום שלך. מניסיוני, קיומה של מסגרת תומכת המתאימה לך מקדמת את הצלחת התהליך:
אנחנו עובדות על טכניקה, דפוסי התנהגות וה"דיבור" שיש לך עם אוכל [המחשבות שלך] ולכן חשוב שנדבר על הדברים, ננתח ונדסקס ונמצא פתרונות מציאותיים עבורך.
אני נוטה להמליץ עם מפגשים אחת לשבוע בהתחלה לפחות, אפשר תמיד לשנות בהתאם לרצונך וצרכיך.
בין הפגישות אני זמינה עבורך להתייעצות ותמיכה, הקו החם והאוהד לרשותך תמיד.
על הכל אפשר לעבוד ולהכל אפשר למצוא חלופות- הכל פתיר ושום דבר לא נהרס!

המטרה שלי היא לראות אותך ולברר יחד איתך מה מתאים לך.

יש לי ניסיון של כעשרים שנה כדיאטנית קלינית, אני מחוברת לתחום מתוך עניין בלתי פוסק, אהבת המקצוע ואמונה אמיתית שאפשר "לעשות דברים אחרת".

מתוך הניסיון שלי עם סוגיות הקשורות לאוכל, אכילה ודימוי גוף, ברור לי כמה הנושא יכול להיות מורכב ואישי ועדין. אני מבינה אותך ומכירה את הקשיים ממקור ראשון והכי חשוב, אני יודעת שתמיד נמצא חלופה או פיתרון שיתאימו לך.

אכפת לי ממך ומתזונתך, אף פעם לא אתעייף. קל לדבר איתי ואני מקשיבה מצוין, אני יודעת להיות קולגה לתהליך, שותפה לתרחישי היומיום או שוטרת קשוחה... מה שנכון לך, מה שתצטרכי.

הצטרף/י לרשימת דיוור
דוא''ל:*