51

התכל'ס


התכל'ס
פגישה ראשונה
הפגישה הראשונה היא פגישה ארוכה [בת שעה וחצי] בה אני לומדת להכיר אותך ואת סיפורך האישי טוב יותר:
נמלא שאלון פרטים אישיים וכלליים [לרבות תוצאות בדיקות דם, דיאטות בעבר, פעילות גופנית, בריאות כללית ועוד], נערוך שקילה ומדידת אחוזי שומן [אבל מותר גם לבחור שלא להישקל] ולאחר מכן תשאול תזונתי שנועד ללמד אותי על סדר יומך והרגליך התזונתיים ומתוך כך ובהתאם ליעדים שאנחנו מזהים ומגדירים, נבנה תפריט המתאים לך.
אין לי מאגר תפריטים ממנו אני גוזרת ומדביקה ואני לא "אומרת" לך מה לאכול, ביחד אנחנו בונות את התפריט שיהיה תפור למידותיך.
אנחנו נבדוק כל הזמן האם התפריט מתאים למציאות חייך- מצד אחד תפריט בסיס מוצלח הוא תפריט דינאמי שמתאים לארועים ולנסיבות המשתנות ומצד שני הוא כמו בית, תמיד אפשר לצאת ממנו לחופשה אבל נעים ונוח לחזור הביתה.

פגישת המשך
התהליך התזונתי נשען על שני צירים, האחד טכני והשני התנהגותי. בפגישות ההמשך נוודא כי החלק הטכני עובד בשבילך וכי התפריט מתאים לך ובמישור ההתנהגותי נבחן איך אנחנו מיישמים את כל הידע וההבנות הטכניות. 
פגישת המשך אורכה חצי שעה ובה אנחנו בודקים מה היה בשבוע האחרון או בתקופת הזמן שחלפה מאז פגישתנו האחרונה-
האם התפריט ישים ומשרת את מטרותיך,
האם יש אירועים מיוחדים הדורשים התייחסות והכנה מוקדמת,
האם את/ה שבע רצון מהתנהגותך ומה היית משנה,
האם נתקלת באכילות רגשיות או תחושת חוסר איזון,
מידת פעילות גופנית והתאמות נדרשות ועוד.

למעשה פגישות המשך הם המקום בו התיאוריה והפרקטיקה נפגשים, בוחן מציאות ומבחן התוצאה – חצי שעה בה את/ה מתפנה לשוחח עליך ועל גופך.
לפעמים זו "רק" דיאטה, טכנית ומדויקת, תכליתית.
לעיתים קרובות עולם האוכל משיק לכל כך הרבה מישורים בחיינו, ומרתק לראות את ההקבלה בין התנהגויות שונות שלכאורה אינן קשורות- אני למדתי המון על עצמי מתוך העיסוק בתחום, ומאמינה כי כמעט כל אחד יכול להפיק משהו בשביל עצמו מתהליך שכזה.

אשמח ללוות אותך בתהליך שלך.

הצטרף/י לרשימת דיוור
דוא''ל:*