51

איך זה עובד?


איך זה עובד?
כמה הנחות בסיס:
  לכל אחת ואחד יש את הסיפור שלו, את הדיאלוג שלו עם אוכל, הרגלי אכילה וטעמים שונים, אורח חיים, סדר יום ועוד, ובעצם אנחנו צריכים למצוא את הדרך [או הדרכים] המתאימות לך.

  לפעמים אוכל הוא לא רק אוכל, שווה לברר מה זה אוכל בשבילך- נבדוק את דפוסי האכילה, ההתנהגות והרגשות הנלווים לאותם הדפוסים, תמיד אפשר ללמוד 'תרגילים' חדשים. רק קצת סבלנות והתמדה..

  אין 'שיטה' ואין התחייבויות מראש- אנחנו עובדים יחד! שנינו צריכים לרצות להיפגש.. ביחד נבנה תפריט וביחד נברר מה החלופות התזונתיות המתאימות להשגת מטרותיך. לפעמים אהיה 'שוטר', לפעמים אהיה שותפה, תמיד אהיה זמינה לך לכל עניין ודבר!

  ירידה במשקל, שמירה, בריאות, איזון – כל אלו מושגים חשובים ורלוונטיים אבל תמיד נשמור מקום גם לקלילות, גמישות, הומור ועוד. החיים קצרים מדי, צריך גם ליהנות.

  קיומה של מסגרת תומכת ורצף תהליכי מאפשרים שמירה על ההישגים- הרגלי אכילה ישנים 'זולגים' בקלות בחזרה, בלי לשים לב אנחנו מוצאים את עצמנו חוזרים על אותן הטעויות וההתנהגויות מפעם ו..'פתאום' חזרנו לנקודת ההתחלה. יש לך את האפשרות לבוא פעם בשבוע, פעם בשבועיים, מתי שיתאים, לפנות חצי שעה מזמנך ולשוחח על הרגלי האכילה שלך, לבחון את המוקדים המאתגרים, לראות איך הגוף מגיב לשינויים ועוד. זה עוזר מאד כשיש עוד מישהו לו אנחנו 'מחשבנים', מעין חובת דיווח שמשאירה אותך ברמת מודעות ותשומת לב למה שנכנס לך לפה.

  לא תמיד הבחירה הנכונה תזונתית היא בהכרח הנבונה, כל זמן שמושג הבחירה מתקיים. כאשר אנחנו מחוברים לבחירותינו, המוצלחות יותר והמוצלחות פחות, אנחנו מכילים אותם בהבנה. בקיצור גם לג'אנק פוד יש מקום, כדאי לדעת מתי להרפות ומתי לאסוף, לחרוג ולקזז, להתפנק ולחזור לשיגרה- עיקרון המידתיות והעונג.

הצטרף/י לרשימת דיוור
דוא''ל:*